Aygaz Tüpçü, Mogaz Tüpçü, Pürsu, Hayat Su | Mersin

Ayrılar Ticaret: Tüp-Su

Size En Yakın Tüpçü

  • 11 Mayıs 2020 Pazartesi
  • 15632 Gösterim
  • Blog

En yakın tüpçü: Geniş dağıtım ağı sayesinde Mersin'in merkez ilçelerine Aygaz ve Mogaz tüpgaz dağıtım işi yapan Ayrılar Ticaret sizlere bir telefon kadar yakın. Müşterilerimize en hızlı ve güvenli servisi sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Peki bu kaliteli ve hızlı hizmeti nasıl sağlıyoruz? Tabiki de güler yüzlü dinamik dağıtım ağı personelimiz ve uzun yıllardır Aygaz Tüp ve Mogaz Tüp yetkili tüpgaz bayisi olarak sağlıyoruz. Merkezimiz Mersin Toroslar ilçesinde olsa bile hızlı servisimiz sayesinde mahallenizin tüpçüsü gibi en kısa sürede sizlere servis yapıyoruz.

Mersin: Akdeniz, Toroslar, Yenişehir, Mezitli ilçelerine çok kısa süre içerisinde tüplerimizi ulaştırıyor, başımızın tacı mutfaklarımızın mükemmel şeflerine ocaktaki yemekleri ziyan olmadan tüpleri ulaştırıyor ve kaldıkları yerden devam etmelerine olanak sağlıyoruz. Konum bizim için farketmiyor. Hem araç hem de motor servisimiz ile ulaşması gereken mevkiye en kısa ve en hızlı şekilde ulaşacak şikilde siparişleriniz yola çıkar.

En Yakın Tüpçü: Mersin Aygaz, Mersin Mogaz

Aygaz Tüp ve Mogaz Tüp Evlere Servis Hakkında

İster Aygaz Tüp ister Mogaz Tüp kullanın farketmiyor. Ayrılar Tic. Ltd. Şti. olarak iki markanın da Mersin Tüp bayisiyiz. Sipariş verdiğiniz tüp, ekipman ve damacana sularınız dağıtım/servis personelimiz tarafından hemen yol çıkar. Ücretsiz olarak sağladığımız servisteki farkımız çok hızlı olmamız. Siz telefonu kapatmadan servisimiz kapınıza ulaşacaktır. Fiyatlarımızı minimum seviyede tutarak, müşterilerimize fiyat konusunda da en iyi hizmeti veriyoruz.

Paylaş: